Bocking - dynamiczne szczudła

Bockingiem nazywamy dziedzinę szczudlarstwa, w której używamy szczudeł dynamicznych (skaczących). Popularne handlowe nazwy to Powerizer, Poweriser, Power Jumper itp. Dlaczego „dynamiczne”? Ponieważ wmontowane włókno pozwala na wysokie skoki, szybki bieg, a nawet podniebne akrobacje. Od szczudeł klasycznych różnią się tym, że są o wiele szybsze i lepiej sprawdzają się w warunkach miejskiego gwaru.
 

Bocking i akcje artystyczne

Stali klienci bardzo chwalą sobie naszych skoczków przede wszystkim za wszechstronność. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować charakterystyczny styl, który wnosimy do wielu rodzajów imprez. Na festynach, jarmarkach, dożynkach i podobnych- skaczący szczudlarze są ruchomą platformą zabaw dla dzieci. Na festiwalach, galach i paradach natomiast wzbudzają zachwyt wdzięcznym ruchem i trafną grą aktorską.  Na specjalne zamówienie pracownicy naszego działu kreatywnego zbudują dopasowany do Państwa potrzeb scenariusz animacji, etiud a nawet całej imprezy! Polecamy się do uatrakcyjnienia wydarzeń wszelkiej maści- dobra zabawa i efekt gwarantowane!

Skoczkowie i promocja Twojej firmy/organizacji

Nikt tak jak doświadczony szczudlarz nie wybija się z tłumu. Kolorowy makijaż, barwny kostium i mnóstwo energii pozwala efektownie wypromować Państwa markę, nowy produkt, super promocję. Jesteś zmęczony nudnymi, smutnymi ulotkarzami bez chęci i zaangażowania? Chcesz zabłysnąć na targach lub dużej imprezie? Dobrze trafiłeś! Wysoki skoczek to nie tylko dystrybucja materiałów promocyjnych- to wesoła maszyna do wydajnej reklamy. Żaden potencjalny klient nie oprze się ulotce wręczonej z uśmiechem  i przykładowym „dzień dobry! Firma ABC123 zaprasza na najlepsze kursy językowe w mieście! ” Papier otrzymany od szczudlarza to na pewno coś ciekawego, muszę to przeczytać!
 
Wydajność pary szczudlarzy to nawet 1000 skutecznie rozdanych ulotek na godzinę! Oprócz dystrybucji materiałów promocyjnych biegający skoczkowie na pewno narobią mnóstwo pozytywnego rozgłosu Państwa marce i zapewnią usługi na wysooooooookim poziomie!

Galeria zdjęć: 
Projekt i realizacja: StudioAvatar.pl - strony www Legnica, Lubin, Wrocław