"Marionetki"

"Marionetki”, czyli opowieść o miłości do magii. Jest to wynik ciekawego eksperymentu, próby połączenia dynamiki teatru ognia z wdziękiem szczudlarstwa klasycznego.

 Prace nad przedstawieniem trwały ponad pół roku i dzięki ciężkiej pracy zespół stworzył głęboką opowieść czerpiąc obficie z tematyki średniowiecznej magii oraz wschodniego Ying i Yang. W ten sposób powstał spektakl w barwach czerni i bieli - oparty na przeciwnościach: magii i codzienności, przyjaźni i rozczarowaniu, życiu i śmierci.

Przedstawienie opowiada historię szalonej czarodziejki, która poznaje nowe fascynacje z życia wzięte: od sympatii i stworzenia po rozstanie, żal i destrukcje. Tytułowe marionetki stworzone mocą magii służą czarodziejce do zabawy. Niestety posłuszeństwo czarno-białych kukiełek nie będzie trwało wiecznie…

 

Scenariusz i Reżyseria, choreografia: Aneta Zwierzyńska, Muzyka: Kris-Lee, Kamil i Konrad Rogińscy z zespołu Rivendell, Damian Borowiec, Kostiumy: Magdalena Dobrowolska i Tomasz Baran, Wizaż i charakteryzacja: Olga Pirecka, Data premiery: sierpień 2011r.
Czas trwania: ok. 20min., Wykonawcy: 6 tancerzy/aktorów oraz 2 technicznych

 

 

 

 





Galeria zdjęć: 
Projekt i realizacja: StudioAvatar.pl - strony www Legnica, Lubin, Wrocław