Szczudlarze

Szczudła klasyczne znajdują coraz szersze zastosowanie w handlu, reklamie i rozrywce. Fantastyczny kostium, kolorowy makijaż, szeroki uśmiech- niemal 3 metry energicznej zabawy poleca się do usług! Czym możemy Ci pomóc?

 

 

Szczudlarze na Waszej imprezie!
Na festynach, jarmarkach, dożynkach i podobnych- wyrośnięci animatorzy są ruchomą platformą zabaw dla dzieci. Na festiwalach, galach i paradach natomiast wzbudzają zachwyt wdzięcznym ruchem i trafną grą aktorską.  Na specjalne zamówienie pracownicy naszego działu kreatywnego zbudują dopasowany do Państwa potrzeb scenariusz animacji, etiud a nawet całej imprezy! Polecamy się do uatrakcyjnienia wydarzeń wszelkiej maści- dobra zabawa i efekt gwarantowane!

Pomożemy Twojej firmie zaistnieć
Nikt tak jak doświadczony szczudlarz nie wybija się z tłumu. Kolorowy makijaż, barwny kostium i mnóstwo energii pozwala efektownie wypromować Państwa markę, nowy produkt, super promocję. Jesteś zmęczony nudnymi, smutnymi ulotkarzami bez chęci i zaangażowania? Chcesz zabłysnąć na targach lub dużej imprezie? Dobrze trafiłeś! Wysoki artysta to nie tylko dystrybucja materiałów promocyjnych- to wesoła maszyna do wydajnej reklamy. Żaden potencjalny klient nie oprze się ulotce wręczonej z uśmiechem  i przykładowym „dzień dobry! Firma ABC123 zaprasza na najlepsze kursy językowe w mieście! ” Papier otrzymany od szczudlarza to na pewno coś ciekawego, muszę to przeczytać! Wydajność pary szczudlarzy to więcej niż 1000 skutecznie rozdanych ulotek na godzinę. Oprócz dystrybucji materiałów promocyjnych  na pewno narobimy mnóstwo pozytywnego rozgłosu Państwa marce zapewniając usługi na wysooooooookim poziomie!
 

Galeria zdjęć: 
Projekt i realizacja: StudioAvatar.pl - strony www Legnica, Lubin, Wrocław