Taniec Breakdance

OSIR_01_warsztaty_paffi22Zapraszamy państwa na naukę tańca w stylu Break Dance. Zrodzony w latach 70. na ulicach Bronx-u w Nowym Yorku, jest jednym z najbardziej efektownych i widowiskowych stylów tanecznych na świecie. Wykorzystuje on pełen zakres możliwości ludzkiego ciała nie marnując ani jednego dźwięku w muzyce. To nie tylko wspaniałe połączenie tańca z akrobatyką- B-boying to specyficzny styl życia, sposób wyrażania siebie przez ruch w rytm muzyki.
 
Każdy trening rozpocznie się odpowiednią rozgrzewką psychomotoryczną, by skoncentrować się na nauce i bezpiecznie zaprezentować uczestnikom podstawowe kroki w górze (Indian Step, Apache, Crossover) i parterze (Footwork). Doświadczony instruktor przedstawi młodym tancerzom podstawowe zatrzymania, łączenie kroków w parterze z freezami i inne. Kurs będzie obejmował także esencjalne elementy akrobatyki tanecznej- naukę stania na głowie, rękach oraz szereg ćwiczeń przygotowujących do wykonywania bardziej zaawansowanych technik tańca Break Dance. Poszczególne spotkania zakończą się ćwiczeniami siłowymi i wzmacniającymi poszczególne partie mięśni i ścięgien niezbędnych w dalszej karierze b-boya.
 
 
Dla kogo?
 
Młody, starszy, silny i słabszy. Mały, duży, chudy czy gruby? Każdy może (a nawet powinien!) wyrażać siebie i swoje emocje przez taniec Nie ważne na jakim etapie ruchowym jesteś. Ze względu na indywidualne podejście trenera odnajdziesz swoje mocne strony, a słabe łatwo pokonasz! Przy okazji nauczysz się paru ciekawych trików! Taniec to lek na wszystko, więc jeśli masz w sobie kopalnię energii, przyjdź do nas, a my pomożemy Ci wydobyć jej pokłady!
 
Nasi instruktorzy to praktykujący tancerze. Zajęcia mogą być przeprowadzane w każdej grupie wiekowej- od początkujących maluszków po dojrzałych tancerzy. Dyplomowani nauczyciele Break Dance chętnie zorganizują i doszkolą już działające początkujące grupy b-boyów.
 
Nie zwlekaj i zrezygnuj z codzienności- już najwyższy czas, by to Twojego miasta zawitał klimat Bronxu!

Galeria zdjęć: 
Projekt i realizacja: StudioAvatar.pl - strony www Legnica, Lubin, Wrocław