Warsztaty artystyczne

Czy nie jesteście znudzeni szachami, piłką nożną czy siatkówką? Zapraszamy do zrezygnowania z codzienności! Szczudła, break dance, akrobatyka, żonglerka, teatr i wiele innych - to jest to!

Kadra trenerska Teatru Avatar to czynni zawodowo artyści, którzy żyją swoją pasją i chcą podzielić się swoimi umiejętnościami. Większość z nas to przedstawiciele młodego pokolenia, dlatego potrafimy odrzucić schematy dostosowując się płynnie do Państwa potrzeb. Dyplomowani pedagodzy cyrku, nauczyciele i trenerzy przekażą Wam wiedzę bez książek - przy pomocy zabawy, ruchu, tańca pod opieką wolontariuszy, specjalistów (na niektóre z naszych zajęć zapraszamy wizażystki, znanych gości lub kadrę medyczną dla komfortu i bezpieczeństwa pracy). Wszystkie z prowadzonych zajęć przebiegają według sprawdzonych reguł:  • Bezpieczeństwo przede wszystkim. Niezbędne ochraniacze, odpowiedni sprzęt, prawidłowy ubiór.

  • Rozgrzewka. Mocny nacisk kładziemy na to, by żaden z uczestników nie doznał najmniejszego uszczerbku na zdrowiu. Mięśnie, stawy i ścięgna są rozgrzewane zgodnie z zasadami biomechaniki i fizjologii ruchu

  • Przygotowanie umysłu. Przez gry i zabawy uruchamiamy koncentrację i koordynację ruchową- to niezbędne w procesie nauki.

  • Ruch. Na zajęciach nie unikamy wysiłku fizycznego. Dostosowując natężenie pracy do możliwości i wieku warsztatowiczów propagujemy ideę rozwoju tężyzny fizycznej. W zdrowym ciele zdrowy duch!

  • Systematyczna praca i motywacja uczących się jest niezbędna. Nie istnieją uczestnicy którzy (będąc zdrowymi) nie są w stanie nauczyć się przynajmniej podstaw programu nauczania. Naszym doświadczeniem i zaangażowaniem pomożemy Wam znaleźć siły do osiągania sukcesów. Wielcy sportowcy powtarzają, że 1% to talent- reszta to  już praca.

  • Każdy ma prawo do rozwoju. Mały, duży, silny i słabszy ma prawo uczestniczyć w organizowanych zajęciach. Kilka zbędnych kilogramów czy brak codziennego ruchu to nie przeszkoda- to motywacja! Zajęcia prowadzimy dla każdego - dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!


Zapraszamy do lektury działu „edukacja” w prawym menu niniejszej strony internetowej. Warsztaty podzieliliśmy na kilka sekcji - tam znajdziecie Państwo szczegółowy opis poszczególnych zajęć. Masz pytania, obawy, propozycje? Skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy!
 


 


 

Galeria zdjęć: 
Projekt i realizacja: StudioAvatar.pl - strony www Legnica, Lubin, Wrocław