Występy

Planowane 2013:

(aktualizacja 08.05.2013)



Maj
2. Legnica [Święto Flagi] - parada bębniarsko-szczudlarska
4. Legnica [Mistrzostwa Europy w Szachach] - "Sen Szachisty"
5. Zamość [Festiwal Sztuk Ulicznych "Na Bruku"] - "Marionetki"
10. Legnica - animacje
11. Wrocław - animacje
11. Wrocław - animacje
12. Wrocław - animacje
12. Legnica ["Piknik Szachistów"] - animacje
16. Legnica [Mistrzostwa Europy w Szachach] - Pieśń Bugajów
24. Legnica [Cantat] - animacje
24. Krotoszyce (k. Legnicy) - Marionetki lub Zmierzch Elfów
25. Sokołów Podlaski - Morska Opowieść
25. Legnica [Cantat] - bodypainting, szczudlarze, animatorzy w konwencji Księga Dżunglii
26. Legnica [Teatr Letni] - Morska Opowieść
30-31. Wrocław - animacje
31. Damnica - Pieśń Bugajów

Czerwiec
1. Zielona Góra - Animacje leśno-elfowe
1. Jawor - Morska Opowieść
2. Andrychów - Alicja w Krainie Czarów
2. Wrocław - Animacje Zwierzęce w bodypaintingu
2. Szamotuły - Marionetki + animacje weneckie
2. Jastrzębie Zdrój - Animacje
15. Głogów - Morska Opowieść, animacje
18-20. Gdańsk - Sztokholm (rejs na statku) - Pieśń Bugajów
21. Odolanów - Teatr Ognia i animacje
22. Boguszów-Gorce - Marionetki i animacje
23. Łącko - Marionetki
28. Legnica - animacje
29. Pyzdry - Zmierzch Elfów
30. Margonin - coś ogniowego na 4 osoby

 

------------ ARCHIWALNE ------------
2013


Styczeń
6. Zielona Góra [Orszak III Króli]- animacje
12. Lubin "Alicja w Krainie Czarów"
13. Legnica [WOŚP] - "Marionetki"
26. Jelenia Góra [Karkonoski Festiwal Światła] - "Pieśń Bugajów"
27. Polkowice - Alicja w Krainie Czarów

Luty
2. Legnica [Bal Organizacji Pozarządowych] - fragment "Pieśń Bugajów"
9. Legnica - Koniec świata wg Pawarskich
15. Legnica [Gala Sportu] - "Pieśń Bugajów"
17. Lubin - "Morska Opowieść"

Marzec
3. Lubin - "Morska Opowieść"
8-10. Maszewo [Festiwal Krzykowisko] - "Pieśń Bugajów"
16. Opole - animacje

Kwiecień
9. Legnica - "Młodzież tworzy Musical" parada bębniarska
23. Wrocław [Teatr Lalek] - "Pieśń Bugajów" dla DLT
 

2012

 

Styczeń
6. Legnica - (animacje "Trzej Królowie")
6. Zielona Góra (animacje "Trzej Królowie")
7. Lubin - Mikołajki (animacje, spektakl mikołajkowy, piosenki mikołajkowe)
8. Legnica (Rynek) - WOŚP
 

Kwiecień
22. Wrocław - animacje
28. Legnica (Rynek) - Happening "Cyrk bez zwierząt"

Maj
3. Legnica - występy dzieci oraz "Fototaksja"
3. Sandomierz - animacje
5. Jaworze "Zmierzch Elfów", animacje
26. Jelenia Góra-Cieplice - animacje
26. Głogów - animacje
26. Wrocław [Targi Książek] - animacje
27. Złocieniec - animacje
27. Głogów - animacje
27. Płock [Zoo] - animacje
29. Legnica - animacje

Czerwiec
1. Słońsk - animacje
1. Warta Bolesławiecka - animacje
1. Lubin [Cuprum Arena] - animacje
1. Wrocław - animacje
2. Wrocław - animacje
2. Bagno - szczudlarze Anioły
3. Żagań - animacje pirackie
3. Wrocław - Animacje kucharskie z paradą
7. Grudziądz - Animacje
8. Warszawa - Animacje, Żonglerka, Parady
8. Wrocław - Animacje, Żonglerka, Parady
9. Sępólno Krajeńskie - Animacje
9. Wilków Osiedle - "Fototaksja"
10. Rawicz (okolice) - Animacje
10. Gdańsk - Animacje, Żonglerka, Parady
10. Poznań - Animacje, Żonglerka, Parady
12. Zielona Góra - szczudlarze
12. Warszawa - Animacje, Żonglerka, Parady
12. Wrocław - Animacje, Żonglerka, Parady
14. Gdańsk - Animacje, Żonglerka, Parady
14. Poznań - Animacje, Żonglerka, Parady
15. Wrocław - bodypainting UV i szczudlarze EURO
16. Warszawa - Animacje, Żonglerka, Parady
16. Wrocław - Animacje, Żonglerka, Parady
18. Gdańsk - Animacje, Żonglerka, Parady
18. Poznań - Animacje, Żonglerka, Parady
21. Warszawa - Animacje, Żonglerka, Parady
22. Gdańsk - Animacje, Żonglerka, Parady
23. Zielona Góra - animacje
24. Snowidza - "Marionetki"
24. Łącko - Animacje
28. Warszawa - Animacje, Żonglerka, Parady
29. Gliwice - "Marionetki" - eliminacje do ULICZNIKÓW
30. Bojanowo - "Marionetki", "Fototaksja", animacje
30. Jawor - warsztaty artystyczne
30. Legnica - animacje

Lipiec
1. Gliwice - "Marionetki"
2-13. Legnica [półkolonie] - warsztaty sztukmistrzowskie
9 . Giżycko - warsztaty z bodypaintingu
14. Rosochata - animacje
15. Golanka - animacje
21. Grodzisk Mazowiecki - animacje
24. Żagań - warsztaty
28. Kwidzyn - animacje 
28. Legnica - animacje
30-31. Rzeszuwek - warsztaty

Sierpień
1-10. Rzeszuwek - warsztaty artystyczne
2. Lublin [European Juggling Convention] - "Marionetki"
10-12. Gdynia [Festiwal Rytmu i Ognia FROG] - "Marionetki"
11. Poznań - Animacje
12. Rzeszuwek - teatr ognia
14. Żagań - Warsztaty Capoeira
25. Czarnków ["Święto Spieczonego Bliźniaka"] - animacje
25. Wróblów - "Zmierzch Elfów", animacje
25. Henryków - "Zmierzch Elfów"

Wrzesień
1. Lubiąż - "Zmierzch Elfów", animacje
2. Mściwojów - "Zmierzch Elfów", animacje
2. Dominowo - "Marionetki"
2. Mińsk Mazowiecki - animacje
8. Jelenia Góra - szczudlarze
9. Miłogostowice - "Marionetki"
14. Żagań - parada
15. Zielona Góra [Winobranie] - Szczudlarze
15. Świebodzin [Festyn] - animacje
21. Legnica - średniowieczne animacje dla MDK Kopernik
21. Tarnowskie Góry - "Zmierzch Elfów"
22. Wrocław - animacje
28. Legnica - szczudlarze
29-30. Warszawa [Maraton Sztuki] - animacje

Październik
1. Wrocław - szczudlarze
6. Legnica - "Pieśń Bugajów" (eliminacje do Dolnośląskiej Ligi Talentów)
13. Oleśnica - "Pieśń Bugajów" (finał do Dolnośląskiej Ligi Talentów)
20. Legnica - FLOP SHOW, Parada i "Marionetki"

Listopad
9. Rawicz - bajka "Alicja w Krainie Czarów"
11. Legnica - premiera "Pieśń Bugajów"
30. Wrocław - "Zmierzch Elfów", animacje

Grudzień
6. Legnica [Otwarcie Lodowiska] - Teatr Ognia (Lidka, Damian, Kitowiec) oraz zabawy i animacje
6. Legnica - śnieżynka w MDK Kopernik
6. Góra - animacje
6. Legnica - Mikołaj
7. Legnica - charakteryzacje halloween
15. Lubin - animacje, bodypainting
15-16. Zielona Góra - szczudlarze
16. Głogów - mikołajki
20. Legnica [Inauguracja Kalendarza Miejskiego] - animacje aktorskie

 

2011


Czerwiec
1. Legnica - animacje
1. Góra - animacje
1. Prochowice - animacje
4. Leszno - animacje
4. Zielona Góra - animacje
4. Wrocław ["Festiwal Europa na Widelcu"] - Parada - animacje
4. Lubin - animacje
4. Legnica - animacje
4. Borzęcin - animacje
4. Legnica - impreza zamknięta - animacje
5. Andrychów - animacje
11. Ciechanów - animacje
11. Kochlice - animacje
11. Legnica Stadion Konfeks - Zmierzch Elfów, animacje
16. Wrocław [Festiwal Książki] - Bodypainting "Księga Dżungli"
18. Wrocław - animacje
18. Iwno - impreza zamknięta - animacje
18. Legnica - animacje
19. Rozdrażew - animacje
19. Łącko - animacje
20. Raciborowice - animacje
21. Żmigród - animacje
24. Wyszków [Festiwal Kultury Ulicznej] - Zmierzch Elfów
24. Legnica ["Bitwa pod Legnicą"] - animacje
25. Chorzów - animacje
25. Siciny - animacje
25. Bojanowo [impreza motocyklowa EXTREME] - Zmierzch Elfów
26. Kamionki (k. Warszawy)
 

Lipiec
2. Oława - Teatr Ognia
4-30. Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubaj - parady
9. Kutno - Festiwal Ognia FIREPROOF - Zmierzch Elfów
9. Nowy Sącz - animacje
10. Ujazd - Teatr Ognia animacje
15 i 16. Legnica - animacje
 

Sierpień
6. Gdynia - "Marionetki"
6. Legnica - animacje
14. Mierczyce - Teatr Ognia, animacje
20. Lubiąż - [Oblężenie Klasztoru] Teatr Ognia, animacje
21. Długosiodło - animacje
21. Siedlce - animacje
21. Targoszyn - Teatr Ognia, animacje
22. Legnica [uroczystość otwarcia Mistrzostw Świata w Łucznictwie] Widowisko Specjalne
25. Wojanów [impreza zamknięta] - Teatr Ognia
26. Borne Sulinowo - animacje
27. Dobków - animacje
28. Łowkowice - animacje
28. Babice [Zlot Wiedźm i Czarownic] animacje
28. Prochowice [Dni Prochowic] Teatr Ognia
29. Legnica [happening promujący festiwal Nie-Złego] happening
 

Wrzesień
2. Legnica - Teatr Ognia
3. Legnica [Promocja Informatora Miejskiego] - animacje
3-4. Lubin [50-lecie KGHM] - animacje
4. Niechlów - "Marionetki", animacje
9. Brodnica - "Marionetki"
10. Żagań - animacje
11. Legnickie Pole [Benedyktyńska Jesień] - animacje
11. Gniewomirowice - Teatr Ognia
17. Zielona Góra [Winobranie] - "Fantastyczna Parada"
17. Przemęt [800-lecie gminy Przemęt] "Zmierzch Elfów", animacje
18. Legnica - animacje

Październik
15. Gdańsk - "Zmierzch Elfów"

Grudzień
3. Tychy - Spektakl "Przygoda z Mikołajem"
5. Prochowice - Animacje Mikołajkowe
6. Żagań - animacje Mikołajkowe
6. Legnica - animacje Mikołajkowe
9. Legnica [Rozpoczęcie projektu "Siłę mam dzięki wam, ale radzę sobie sam"] - "Marionetki", parada
11. Poznań - "Zmierzch Elfów"
11. Polkowice - animacje Mikołajkowe
17. Zielona Góra - animacje
18. Zielona Góra - animacje
28. Głogów - animacje

 



 

29 maja - Złotoryja (Animacje średniowieczne)

29 maja - Jastrzębie Zdrój (Animacje)

29 maja - Głogów (Animacje)

29 maja - Miłkowice (Animacje pirackie)

29 maja - Kunice - Festyn (Teatr Ognia)

28 maja - Kawęczyn (Animacje)

28 maja - Złotoryja - Spektakl "Lucek i Pucek"

27 maja - Legnica - Legnica CANTAT (Parada, Inscenizacja, Animacje)

23-26 maja - Legnica - promocja Legnica CANTAT (Animacje)

21 maja - Legnica - FLOP SHOW (Animacje)

14 maja - Zielona Góra (Animacje)

14 maja - Katowice - impreza zamknięta (Teatr Ognia)

8 maja - Warszawa - "Dzień Ziemi" (Animacje)

7 maja -  Legnica - impreza zamknięta (Teatr Ognia)

2 maja - Szczawnica - Otwarcie Promenady (Parada, Animacje)

1 maja - Złotoryja (Animacje)

30 kwietnia - Żagań (Animacje)

30 kwietnia - Świnoujście (Animacje)

26 luty - Zielona Góra (Animacje)

19 luty - Leszno (Animacje)

12 luty - Legnica - Walentynki (Animacje)

29 stycznia - Zielona Góra (Animacje)

9 stycznia - Legnica WOŚP (Animacje)

2010

  • 31 grudnia - Pruszków - Sylwester (Teatr Ognia, Animacje)
  • 20 grudnia - Prochowice (Teatr Ognia)
  • 18 grudnia - Legnica (Animacje Mikołajkowe)
  • 6 grudnia - Polkowice (Animacje Mikołajkowe z Rycerzami)
  • 6 grudnia - Wrocław (Zabawy Mikołajki)
  • 6 grudnia - Legnica (Animacje Mikołajkowe)
  • 6 grudnia - Legnica (Animacje Mikołajkowe)
  • 19 listopada - Świebodzice (Animacje)
  • 17 listopada - Bytom (Animacje)
  • 23 październia - Nowy Sącz (Animacje XIX wiek)
  • 26 września - Golanka Dolna (Animacje)
  • 25 września - Leszno (Animacje)
  • 19 września - Bieniowice (Teatr Ognia)
  • 19 września - Żagań (Animacje)
  • 18 września - Łódź - Festiwal TROTU ART (Parada, Teatr Ognia)
  • 12 września - Gniewomirowice (Teatr Ognia)
  • 11 września - Legnica - Święto Ulicy (Animacje)
  • 9 września - Szczytna (Animacje)
  • 5 września - Legnica - Festiwal ARENA OGNIA (Teatr Ognia)
  • 4 września - Legnica - Festiwal ARENA OGNIA (Teatr Ognia)
  • 3 września - Legnica - Festiwal ARENA OGNIA (Parada)
  • 3 września - Sulęcin (Teatr Ognia)
  • 29 sierpnia - Dobków (Teatr Ognia, Animacje)
  • 29 sierpnia - Babice - Festiwal Wiedźm i Czarownic (Animacje)
  • 28 sierpnia - Wyszków (Animacje)
  • 28 sierpnia - Rydułtowy (Animacje)
  • 28 sierpnia - Sieradz (Animacje)
  • 22 sierpnia - Targoszyn (Teatr Ognia, Animacje)
  • 21 sierpnia - Lubiąż (Teatr Ognia)
  • 21 sierpnia - Zielona Góra (Animacje)
  • 18-22 sierpnia - Xanten "Carmina Burana" (Niemcy)
  • 15 sierpnia - Siciny (Teatr Ognia)
  • 15 sierpnia - Ochla (Animacje)
  • 4-7 sierpnia - Ostróda - Ogólnopolski Festiwal Ognia
  • 31 lipca - Ochla (Animacje)
  • 30 lipca - Borne Sulinowo (Animacje)
  • 23 lipca - Głogów (Animacje)
  • 17 lipca - Grunwald (Festiwal Flames of the Night)
  • 17 lipca - Polkowice (Animacje)
  • 17 lipca - Sorkwity (Animacje)
  • 11 lipca - Wijewo (Animacje)
  • 11 lipca - Kraśnik (Teatr Ognia)
  • 4 lipca - Krzelów (Warsztaty szczudlarskie)
  • 4 lipca - Radomierzyce (Teatr Ognia)
  • 27 czerwca - Rozdrażew (Teatr Ognia, Animacje)
  • 27 czerwca - Wieprz (Animacje)
  • 26 czerwca - Goślinów (Animacje)
  • 26 czerwca - Zielona Góra (Animacje)
  • 25-26 czerwca - Świnoujście (Animacje)
  • 25 czerwca - Legnica "Noc Świętojańska" (Teatr Ognia)
  • 20 czerwca - Katowice "Noc Świętojańska (Teatr Ognia, Animacje)
  • 19 czerwca - Polkowice (Animacje)
  • 13 czerwca - Lubin (Teatr Ognia, Animacje)
  • 13 czerwca - Ostrów Mazowiecka (Animacje)
  • 13 czerwca - Skórcz (Animacje)
  • 12 czerwca - Kochlice (Animacje)
  • 12 czerwca - Legnica (Animacje)
  • 6 czerwca- Krzelów i Orzeszków (Warsztaty Szczudlarskie)
  • 5 czerwca - Warmątowice (Animacje)
  • 4 czerwca - Legnica (Animacje)
  • 1 czerwca - Opole (Animacje)
  • 1 czerwca - Tomaszów Mazowiecki (Animacje)
  • 30 czerwca - Miłkowice (Animacje)
  • 30 czerwca - Piotrków Kujawski (Animacje)
  • 30 czerwca - Bielsko-Biała (Animacje)
  • 30 czerwca - Dobre Miasto (Animacje)
  • 29 czerwca - Legnica (Animacje)
  • 29 czerwca - Warszawa (Szczudlarze Anioły)
  • 29 czerwca - Głogów (Animacje)
  • 29 czerwca - Żory (Animacje)
  • 23 maja - Poznań (Animacje)
  • 15 maja - Wrocław (Animacje)
  • 8 maja - Zabrze (Teatr Ognia)
  • 1 maja - Siedliska
  • 30 kwietnia - Tomaszów Mazowiecki (Animacje ekologiczne)
  • 25 kwietnia - Warszawa - Dzień Ziemii (Animacje)
  • 29 marca - Legnica (Animacje)
  • 5 luty - Legnica (Żonglerka)
  • 10-11 stycznia - Jelenia Góra (Animacje)

2009

  • 31 grudnia - Szczawnica - Sylwester (Teatr Ognia)
  • 20 grudnia - Legnica (Animacje)
  • 20 grudnia - Bełchatów (Animacje)
  • 19-20 grudnia - Legnica (Animacje)
  • 19-20 grudnia - Zielona Góra (Animacje)
  • 19 grudnia - Legnica (Animacje)
  • 19 grudnia - Legnica (Animacje)
  • 12 grudnia - Legnica (Animacje)
  • 11 grudnia - Legnica - Promocja Kalendarza Miejskiego (Animacje)
  • 10 grudnia - Warszawa (Animacje)
  • 10 grudnia - Legnica (Animacje)
  • 6 grudnia - Katowice ("Przygoda z Mikołajem")
  • 6 grudnia - Legnica ("Przygoda z Mikołajem")
  • 5 grudnia - Legnica (Animacje Mikołajkowe, "Przygoda z Mikołajem")
  • 5 grudnia - Legnica (Animacje Mikołajkowe
  • 19 listopada - Żarów - Barbórka (Teatr Ognia)
  • 4 grudnia - Legnica (Animacje Mikołajkowe)
  • 4 grudnia - Legnica (Animacje Mikołajkowe)
  • 2 grudnia - Legnica (Animacje Mikołajkowe)
  • 30 listopada - Legnica (Animacje)
  • 27 listopada - Żarów (Teatr Ognia)
  • 31 października - Legnica (Animacje)
  • 30-31 października - Lubin (Animacje)
  • 17 października - Legnica - Festiwal Organizacji Pozarządowych FLOP SHOW (Teatr Ognia, Animacje)
  • 2 października - Kutno (Animacje)
  • 19-20 września - Legnica (Animacje)
  • 19 września - Chojnów (Animacje)
  • 19 września - Głogów (Animacje)
  • 18 września - Legnica (Animacje)
  • 12 września - Legnica - Imieniny Ulicy (Animacje)
  • 4 września - Kliczków (Teatr Ognia)
  • 30 sierpnia - Wołów (Animacje)
  • 29 sierpnia - Lubiąż - Oblężenie Klasztoru (Teatr Ognia, Animacje)
  • 23 sierpnia - Łagów (Teatr Ognia)
  • 8 sierpnia - Gdynia - Festiwal Rytmu i Ognia FROG (Teatr Ognia)
  • 28 lipca - Białystok - 94 Światowy Kongres Esperantystów (Teatr Ognia)
  • 25 lipca - Legnica (Animacje)
  • 25 lipca - Korzkiew (Teatr Ognia)
  • 29 czerwca - Legnica (Animacje)
  • 27 czerwca - Jędlina Zdrój - Festiwal Teatrów Ulicznych (Teatr Ognia)
  • 21 czerwca - Katowice - Obchody Nocy Świętojańskiej (Teatr Ognia)
  • 13 czerwca - Goślinów (Animacje)
  • 31 maja - Kochlice (Animacje)
  • 31 maja - Piotrków Kujawski (Animacje)
  • 31 maja - Wołów (Animacje)
  • 31 maja - Kawęczyn (Animacje)
  • 31 maja - Wrocław (Animacje)
  • 30 maja - Świnoujście (Animacje)
  • 30 maja - Jelcz-Laskowice (Animacje)
  • 23 maja - Łagów (Animacje)
  • 20 maja - Legnica - Juwenalia (Teatr Ognia)
  • 17 maja - Częstochowa (Animacje)
  • 3 maja - Ostrów (Teatr Ognia)
  • 2 maja - Miłkowice (Animacje)
  • 24-26 kwietnia - Legnica - Otwarcie Galerii (Parada, Animacje)
  • 17 kwietnia - Świebodzice (Animacje)
  • 2 luty - Głogów (Teatr Ognia)
  • 11 stycznia - Legnica WOŚP (Teatr Ognia, Animacje)
  • 11 stycznia - Cedynia WOŚP (Teatr Ognia)

2008

  • 31 grudnia - Racibórz - Sylwester (Teatr Ognia)
  • 21 grudnia - Opole - (Animacje, "Przygoda z Mikołajem")
  • 6 grudnia - Leszno (Animacje)
  • 6 grudnia - Legnica (Animacje, "Przygoda z Mikołajem")
  • 5 grudnia - Świebodzice (Animacje)
  • 22 listopada - Byków (Teatr Ognia)
  • 13 listopada - Legnica - Otwarcie Galerii (Animacje)
  • 11 listopada - Legnica - 90-lecie Odzyskania Niepodległości (Teatr Ognia, Animacje)
  • 8 listopada - Warszawa - II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki (Teatr Ognia)
  • 14 września - Krzeszowice - Zakończenie Lata (Teatr Ognia)
  • 12 września - Legnica (Teatr Ognia)
  • 10 września - Głogów (Animacje)
  • 7 września - Osiek Łużycki (Teatr Ognia)
  • 30 sierpnia - Koczala (Teatr Ognia)
  • 24 sierpnia - Wojkowice Kościelne (Teatr Ognia)
  • 23 sierpnia - Lniano (Teatr Ognia)
  • 21 sierpnia - Głogów (Animacje)
  • 16 sierpnia - Biecz (Teatr Ognia)
  • 10 sierpnia - Jasło (Teatr Ognia)
  • 1 sierpnia - Jelenia Góra - XXVI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych (Teatr Ognia, Parada)
  • 21 lipca - Lubin (Animacje)
  • 18 lipca - Ełk - Festiwal Wind & Fire (Teatr Ognia)
  • 1 lipca - Złotoryja (Animacje)
  • 1 lipca - Oleśnica (Animacje)
  • 29 czerwca - Krośnice (Animacje)
  • 27 czerwca - Władysławowo (Teatr Ognia)
  • 15 czerwca - Świdwin (Teatr Ognia)
  • 14 czerwca - Iłowa (Teatr Ognia)
  • 7 czerwca - Będzin (Teatr Ognia)
  • 6 czerwca - Głogów (Animacje)
  • 4 czerwca - Lubin (Animacje)
  • 4 maja - Snowidza (Teatr Ognia)
  • 26 kwietnia - Wałbrzych (Teatr Ognia)
  • 2 luty - Lublin (Teatr Ognia)
  • 1 stycznia - Legnica - Sylwester (Teatr Ognia)

2007

  • 31 grudnia - Legnica - Sylwester (Teatr Ognia)
  • 31 grudnia - Legnica - Sylwester (Teatr Ognia)
  • 24 listopada - Warszawa - I Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki (Teatr Ognia)
  • 16 listopada - Pułtusk k. Warszawy (Teatr Ognia)
  • 14 października - Warszawa (Teatr Ognia)
  • 23 września - Ząbki k. Warszawy (Teatr Ognia)
  • 20 września - Grybów (Teatr Ognia)
  • 16 września - Kazimierza Wielka (Teatr Ognia)
  • 8 września - Płock (Teatr Ognia)
  • 26 sierpnia - Starachowice (Teatr Ognia)
  • 24 sierpnia - Bytów (Teatr Ognia)
  • 19 sierpnia - Mszana Górna (Teatr Ognia)
  • 15 sierpnia - Dobra Szczecińska (Teatr Ognia)
  • 15 lipca - Piekary Śląskie (Teatr Ognia)
  • 14 lipca - Piekary Śląskie (Teatr Ognia)
  • 14 lipca - Buczkowice (Teatr Ognia)
  • 13 lipca - Kielce (Teatr Ognia)
  • 8 lipca - Zelów k. Łask (Teatr Ognia)
  • 1 lipca - Koszęcin (Teatr Ognia)
  • 28 czerwca - Puck - Dni Miasta (Teatr Ognia)
  • 23 czerwca - Celestynów k.Warszawy (Teatr Ognia)
  • 17 czerwca - Warszawa (Teatr Ognia)
  • 16 czerwca - Knurów (Teatr Ognia)
  • 14 czerwca - Jastrzębia Góra (Teatr Ognia)
  • 9 czerwca - Zegrze k.Warszawy (Teatr Ognia)
  • 3 czerwca - Ropczyce - Dni Ropczyc (Teatr Ognia)
  • 2 czerwca - Czarne (Teatr Ognia)
  • 1 czerwca - Legnica (Teatr Ognia)
  • 26 maja - Legnica - Cantat 38 (Teatr Ognia)
  • 3 maja - Turkostrada - XV Turkowskie Prezentacje Teatrów Ulicznych (Teatr Ognia)
  • 10 marca - Kłomnice k.Częstochowy (Teatr Ognia)
  • 14 stycznia - Inowrocław - WOŚP (Teatr Ognia)

2006

  • 8 listopada - Warszawa (Teatr Ognia)
  • 23 września - Ząbkowo k. Warszawy (Teatr Ognia)
  • 10 września - Wiązowa Wola (Teatr Ognia)
  • 8 września - Tczew - Międzynarodowy Festiwal ZDARZENIA (Teatr Ognia)
  • 27 sierpnia - Kałków (Teatr Ognia)
  • 2-3 sierpnia - Krośnice (Teatr Ognia)
  • 15 lipca - Kraków (Teatr Ognia)
  • 8 lipca - Kłaj k. Krakowa (Teatr Ognia)
  • 24 czerwca - Piła - Noc Świętojańska (Teatr Ognia)
  • 23 czerwca - Toruń - premiera nowego Chrysler-a (Teatr Ognia)
  • 18 czerwca - Strzałkowo k. Konina - Dni Strzałkowa (Teatr Ognia)
  • 17 czerwca - Lipnik (Teatr Ognia)
  • 9 czerwca - Winna Góra k. Oławy (Teatr Ognia)
  • 1 czerwca - Legnica - Dzień Dziecka (Teatr Ognia)
  • 24 maja - Legnica - (Zabawy Cyrkowe)
  • 20 maja - Kraków (Teatr Ognia)
  • 18 maja - Wałbrzych - Juwenalia (Teatr Ognia)
  • 2 maja - Bledzew k. Gorzowa Wielkopolskiego (Teatr Ognia)
  • 1 maja - Legnica (Teatr Ognia)
  • 24 marca - Złotoryja (Teatr Ognia)
  • 18 stycznia - Legnica (Teatr Ognia)
  • 8 stycznia - Jędrzejów k. Kielc - WOŚP (Teatr Ognia)

2005

  • 11 listopada - Lubin - Barbórka (Teatr Ognia)
  • 4 listopada - Lubin - Vampiriada (Teatr Ognia)
  • 3 listopada - Lubin - Otrzęsiny (Teatr Ognia)
  • 24 września - Lubin - III Lubińskie Dni Fantastyki (Teatr Ognia)
  • 4 września - Boguszów Gorce - podczas koncertu zespołu Percival Shuttenbach (Teatr Ognia)
  • 20 sierpnia - Oława - Biesiada u Piasta (Teatr Ognia)
  • 14 sierpnia - Wierzbocice - I Ogólnopolski Festiwal magii i zabobonów (Teatr Ognia)
  • 14 sierpnia - Rawicz - Stadion (Teatr Ognia)
  • 13 sierpnia - Bolesławiec - V konwent RPG (Teatr Ognia)
  • 6 sierpnia - Oleśnica - Biesiada u Piasta (Teatr Ognia)
  • 30 lipca - Świdnica - Biesiada u Piasta (Teatr Ognia)
  • 23 lipca - Bielawa - Biesiada u Piasta (Teatr Ognia)
  • 16 lipca - Kłodzko - Biesiada u Piasta (Teatr Ognia)
  • 16 lipca - Szczecin - Flis Odrzański (Teatr Ognia)
  • 10 lipca - Słubice (Teatr Ognia)
  • 9 lipca - Wałbrzych - Biesiada u Piasta (Teatr Ognia)
  • 9 lipca - Świdnica - VIII Festiwal Teatru Otwartego (Teatr Ognia)
  • 2 lipca - Trzebnica - Biesiada u Piasta (Teatr Ognia)
  • 22 czerwca - Legnica - Pokaz dla dzieci z legnickiego domu dziecka (Teatr Ognia)
  • 19 czerwca - Poznań - Beltane'fest (Teatr Ognia)
  • 21 maja - Głogów - podczas koncertu Rivendell (Teatr Ognia)
  • 19 maja - Legnica - Juwenalia (Teatr Ognia)
  • 11 maja - Słubice - Juwenalia (Teatr Ognia)
  • 7 maja - Lubin - Rock Reggae (Teatr Ognia)
  • 2 maja - Złotoryja - podczas koncertu Percival Schuttenbach (Teatr Ognia)
  • 16 kwietnia - Wrocław (Teatr Ognia)
  • 13 kwietnia - Legnica - Międzynarodowy Dzień Teatru (Teatr Ognia)
  • 2 kwietnia - Legnica (Teatr Ognia)
  • 24 luty - Legnica (Teatr Ognia)
  • 19 luty - Bolesławiec - IV konwent RPG 'DRACON" (Teatr Ognia)

2004

  • 18.10.2004. - Lubin - II Lubińskie Dni Fantastyki (Teatr Ognia)
  • 10 października - Legnica - Akcja na rzecz ratowania koni (Teatr Ognia)
  • 5 października - Legnica (Teatr Ognia)
  • 25 września - Legnica (Teatr Ognia)
  • 10 września - Legnica (Teatr Ognia)
  • 4 września. - Legnica (Teatr Ognia)
Projekt i realizacja: StudioAvatar.pl - strony www Legnica, Lubin, Wrocław