Występy solowe

Taniec w bodypaintingu

Bodypainting, czyli malowanie ciała, to niezwykle oryginalna oferta dla urozmaicenia wielu wydarzeń kulturalnych i promocyjnych. Jeśli poszukujesz niedużych atrakcji z bardzo mocnym i oryginalnym akcentem, to trafiłeś na właściwą stronę tej oferty. Nasza specjalistka od wizażu zadba o niezapomniane wrażenia widzów przygotowując tancerkę do występu taneczno- teatralnego.

 
 
Taniec w bodypaintingu klasycznym:
Najbardziej rozpowszechniona forma występów solowych w bodypaintingu. Tancerka ubrana w malunek ożywia kolory wymalowane na ciele za pomocą ruchu.
Dla zwiększenia widowiskowości występująca do tańca może użyć rekwizytów takich jak jedwabne wachlarze, czy też poi veil.
Czas trwania: ok. 5 minut
 
 
 
 
Taniec z ogniem w bodypaitingu:
Forma występów używana głównie podczas imprez plenerowych lub w specjalnie do tego dostosowanych pomieszczeniach.
Tancerka rozpala publiczność do czerwoności, wzmacniając swój występ użyciem sprzętu ogniowego, takiego jak np. wachlarze, parzydełka, swingi i inne.
Czas trwania: ok. 5- 8 minut
 
 
Taniec w bodypaintingu UV:

Jest to bardzo szczególny rodzaj bodypaintingu. Malunek wykonany specjalnymi farbami zalśni pełną ferią barw dopiero w promieniach światła ultrafioletowego, wydobywając na świat niesamowite kreacje.
Stworzenia wykreowane za pomocą tego rodzaju malunku mogą poruszać się w sposób adekwatny do charakterystyki postaci, tworząc spójną całość.

Światło ultrafioletowe zaprowadzi widzów na pogranicze snu i jawy, do miejsca w którym wyobraźnia nie ma granic, a płótna ożywają.
Czas trwania: ok. 5 minut

Projekt i realizacja: StudioAvatar.pl - strony www Legnica, Lubin, Wrocław