POZNAJ NASZĄ OFERTE EVENTOWĄ

Pokazy solowe

POKAZY SOLOWE

Zaskakujące dynamiką oraz umiejętnościami artysty pokazy urozmaicające Twój event.

czytaj więcej >

Syrena

POKAZY TANECZNO-AKROBATYCZNE

Ewolucje cielesne, które przekraczają przeciętne ludzkie możliwości.

czytaj więcej >

Pokazy grupowe

POKAZY GRUPOWE

Popisy taneczno-akrobatyczne trzymające w napięciu.

czytaj więcej >

POKAZY SPECJALNE/OFERTA INDYWIDUALNA

POKAZY SPECJALNE/OFERTA INDYWIDUALNA

Mariaż teatru ruchu ze sztuką akrobatyczną dopasowany do Twoich potrzeb.

czytaj więcej >

bajki

BAJKI DLA DZIECI

Żywotne historyjki zainspirowane współczesnością, pochłoną dzieciaki do świata wyobraźni.

czytaj więcej >

animacje

ANIMACJE

Szeroka oferta animacji z nutą artyzmu ozdabiająca Twoje wydarzenie.

czytaj więcej >

POKAZY SOLOWE

Cyr Wheel

 

Pokaz, który zaskakuje każdego widza umiejętnościami artysty, dynamiczną choreografią i poddaje w wątpliwość zasady fizyki. Show, które pochłania w całości do swojego kręgu.

LED Cube

 

Świetlista kostka w dłoniach artysty pędzi z prędkością, która w połączeniu ze światłem zdaje się zaginać obraz i nie pozwala od siebie oderwać wzroku – niczym żywy ogień.

Akrobatyka powietrzna

 

Jak większość pokazów w naszej ofercie tak i popisy akrobatyki powietrznej pozwalają nam na dobór charakteru i dynamiki show do Państwa wydarzenia. W naszym repertuarze znajdziecie pokazy Solo na szarfie i kole oraz Duet na kole. Jeśli warunki techniczne nie sprzyjają – polecamy Koło stojące, na które możemy zaprosić jedną lub dwie akrobatki.

POKAZY TANECZNO-AKROBATYCZNE

Duet taneczno-akrobatyczny

 

W ofercie mamy duet żeński lub mieszany – dynamiczny pokaz zwinności, trzymający w napięciu pokaz ludzkich umiejętności

POKAZY GRUPOWE

Variete

 

To show pędzi! Szybka choreografia, zmiana kostiumów, gibkie ciała, popisy taneczne i akrobatyczne – wszystko w wykonaniu sześciu tancerek.

POKAZY SPECJALNE / OFERTA INDYWIDUALNA

Widowiska

 

Tworzymy również widowiska na życzenie klienta. Poszukujecie oprawy artystycznej dla swojego wydarzenia? Zapraszamy do kontaktu, nasze zaplecze reżyserskie, choreograficzne i kostiumowe stworzy dla Was indywidualną ofertę.

BAJKI DLA DZIECI

W naszej ofercie znajdziecie również małe formy teatralne, które w swym interaktywnym kształcie bawią, a często i uczą, widzów już najmłodszych lat.
W każdej z bajek gra trzech aktorów, fabuła trwa 30 minut, a warunki techniczne pozwalają nam zagrać niemalże w każdych okolicznościach: park, las, łąka, scena koncertowa? Jesteśmy w gotowości!

Morska Opowieść o bajkowych kłopotach

 

Interaktywne, pełne humoru i gęsto przeplatane zabawami z dziećmi przedstawienie opowiada historię Ziutka – niegrzecznego chłopca, który przez swoje notoryczne kłamstewka wpada w tarapaty i zostaje porwany przez złego pirata.
Czy dobro zwycięży? Czy Ziutek stanie się dobrym chłopcem? Odrobina magii, szczudlarze i dobra zabawa. Wszyscy na pokład, wyruszamy!

Leśne psoty i kłopoty

 

Fabuła przeniesie młodych widzów w scenerię zaczarowanego lasu, do fabryki szyszek, gdzie pracowite elfy rokrocznie przygotowują świat na nadejście wiosny. Bohaterowie przygody to trójka miłych, choć nieco nieporadnych elfów Pani Wiosny, którym nie wszystko wychodzi tak jak to sobie zaplanowali…

Pewnego dnia tajemniczy psotnik wykrada kluczyki do dorożki, którą porusza się Pani Wiosna. Czy uda im się odnaleźć kluczyki do karocy i przygotować świat na nadejście wiosny?

Lucek i Pucek kontra Wielka Śmieciara

 

Spektakl edukacyjny opowiada historię dwóch tytułowych, niegrzecznych chłopców.

Młodym urwisom przyjdzie przeżyć niezwykłą przygodę za wrotami magicznego śmietnika i zmierzyć się z Wielką Śmieciarą – złą władczynią Wysypiska. Czy łobuzom uda się uratować świat od powodzi odpadów? Pomóżcie chłopakom i przekonajcie się sami!

Elfy w tarapatach

 

Wszystkie dzieci wiedzą, że Święty Mikołaj mieszka i pracuje w Laponii, a prezenty pojawiają się pod choinką każdego roku. Jednak tym razem jeden z elfów wykrył zagrożenie w Fabryce Prezentów… Transport wymarzonych podarunków oraz los świąt stają w niebezpieczeństwie!

Czy bohaterowie znajdą sposób na rozwiązanie mrocznej zagadki? Czy w tym roku Święty Mikołaj odwiedzi dzieci? Nie możemy nic zdradzić… to tajne!

ANIMACJE

Nasze działania animacyjne prowadzone przez pasjonatów sztuki cyrkowej i profesjonalnych miłośników wygłupów mogliście spotkać na terenie całego kraju. Pojawiamy się na piknikach rodzinnych, eventach firmowych, wpadamy na befory i aftery; przeganiamy chmury, podnosimy góry!

Zbiórka, sprawdzamy obecność!

Najwyższy przedstawiciel rozrywki – Szczudlarz, którego próbuje dogonić kolega Żongler nie gubiąc przy tym żadnej piłeczki, talerzyka czy maczugi!

Hej, hej, drodzy Państwo! Nie wpadnijcie na szybę Mima, przez którą zawsze oglądamy Wielkie Bańki Mydlane unoszące się nad doliną wypełnioną Zabawami ruchowymi, skokami w workach, przeciąganiem liny, berkiem, uf! Chodzcie na Malowanie twarzy – zamieniamy się w zwierzaki, by nas w Balonowym Zoo nie rozpoznali!

Bywamy również w nieco poważniejszych nastrojach, gdy pojawiamy się na wydarzeniach firmowych, a nie na jednym już zdobiliśmy salę, bawiliśmy gości swą obecnością.

Zamieniamy się wtedy w Żywą scenografię i przenosimy się w dowolny świat – kina, lat 20, hawajskich plaż i cyrkowych aren.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy o kontakt.

AKADEMIA AVATAR DRUGI WYMIAR